Aktualnie rekrutujemy:

Administrator IT / sieci - ogłoszenie z 07.12.2016

Opis stanowiska pracy

  • Monitoring działania usług wewnętrznych, oraz naszych klientów.
  • Rozwiązywanie problemów w zakresie administracji systemami Linux (95%), oraz Windows (5%)
  • Praca w modelu infrastructure as a service z wykorzystaniem Puppet.
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań zarówno software’owych (konfiguracje usług), oraz hardware’owych (dobór komponentów sprzętowych do serwerów)
  • Monitorowanie działania i rozwiązywanie ewentualnych problemów z sieciami LAN/WAN/VPN (routery, switche, vlany, bridge)
  • Wsparcie działu handlowego.

Wymagana znajomość

  • systemów Linux/Unix na poziomie zaawansowanym (głównie Debian/ubuntu) – dobra znajomość RedHat/CentOS będzie dodatkowym atutem.
  • protokołów routingu, obsługi vlan, bridge
  • protokołów SMTP/IMAP pozwalająca na samodzielne rozwiązywanie problemów z serwerami pocztowymi.
  • DNS w celu diagnozowania problemów z rekordami DNS, oraz ich rozwiązywaniu (PowerDNS, Bind)
  • Apache, php5, mysql – konfiguracja, oraz podstawy językowe pozwalające na samodzielne rozwiązywanie średnio-zaawansowanych problemów

Oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju, w tym poznania najnowszych technologii
  • Współpracę z doświadczonym zespole specjalistów
  • Wynagrodzenie w przedziale 7.000,00 zł – 17.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Umowa na pełny etat na czas nieokreślony

Front-end Developer z PHP - ogłoszenie z 14.12.2016

  • HTML5, CSS3 (mile widziany SASS, LESS itp.)
  • JavaScript, jQuery
  • Przynajmniej jeden framework MVC (preferowany Yii2)
  • WordPress
  • Obiektowe PHP 7
  • Podstawy MySQL
  • Znajomość zagadnień RWD
  • Bootstrap 3/4
  • AngularJS lub ReactJS
  • Podstawy pracy w systemach Linux
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Umiejętność testowania kodu np: z użyciem PHPUnit
  • Znajomość Stackoverflow
  • Znajomość Prestashop
  • Git
  • Znajomość Agile/Scrum
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Bardzo dobre warunki płacowe od 4 do 10 tys. brutto miesięcznie

C++ Jedi Level - ogłoszenie z 02.01.2017

Job Description:

The position consists of:

  • A comfortable seat
  • The appropriate computer
  • Access to the kitchen and it’s amenities

Requirements:

  • Programing and design capabilities in C and C++ (Jedi level)

In parallel with:

  • A mastering of Linux
  • Knowledge of data structures and algorithms
  • The will to optimize and improve upon things that don’t work
  • Everything online in regards to TCP/IP
  • English at the level of reading and understanding documents

And if you wouldn’t mind…

  • Having experience with distribution systems
  • Knowing the Boost library

If so, we promise to provide:

  • Respect, because that’s important too
  • The possibility of realizing and implementing concepts
  • Membership in the LizardFS Community

Grafik + UI / UX - ogłoszenie z 02.01.2017

  • Projektowanie interface’ów aplikacji internetowych oraz stron internetowych.
  • Projektowanie identyfikacji wizualnych i grafiki użytkowej.
  • Przygotowywanie prezentacji.
  • Współtworzenie założeń projektów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign.
  • Znajomość zagadnień typografii oraz składu tekstu.
  • Umiejętność projektowania grafiki do internetu w tym grafiki responsywnej.
  • Znajomość zagadnień projektowania zorientowanego na użytkownika.
  • Znajomości HTML5, CSS3.
  • Doświadczenie w pracy w zespole.
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację oraz zrozumienie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość Axure, Sketch.
  • Umiejętność tworzenia schematów blokowych (flowcharts) oraz makiet użyteczności (usability mockups).
  • Umiejętność tworzenia rysunków odręcznych.
  • Obsługa oprogramowania Jira.
  • Umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego znajdowania rozwiązań.
  • Pozytywne nastawienie i silna motywacja do samorozwoju.
  • Portfolio prac załączone do aplikacji.

Oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju, w tym poznania najnowszych technologii.
  • Współpracę z doświadczonym zespole specjalistów.
  • Wynagrodzenie w przedziale 4.500,00 zł – 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

CV proszę przesyłać na adres e-mail: job@skytechnology.pl

Aplikując na stanowisko proszę pamiętać o dodaniu do CV klauzuli, o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”